Valpeshow - Flå samfunnshus 25.-26. januar 2014

Best in Show, Peppergardens Svängiga Svea, dommer Gunn Halle og eier Marit Jenssen

Best in Show

1 Boston Terrier
Peppergardens Svängiga Svea, Marit Jenssen

2 Pomeranian
Tiny Fellow's Keep It Marvellous, Camilla Kristoffersen

3 Cocker Spaniel
Haugbråthen's Most Wanted, Elin Larsen

4 Staffordshire Bull Terrier
Vollbull's Just A Blue Dream, Tor Erik Chaves og Vito Vollvik

Vinnere gruppe 1

1 Schäferhund Normalhår
   Rewyrs Prada, Marcus Nervik og Anne Skei Nilsen

2 Shetland Sheepdog
   Mellsjøhøgdas Zally Frosty Blue, Malin Digre

3 Belgisk Fårehund, Groenendael
   Duchess De Rancho Jarez, Edyta og Tommy Engh

4 Collie Langhåret
   Steadwyn Nothing But Love, Therese Selnes

Vinnere gruppe 2

1 Rottweiler
Wiseweilers Fuse Fx, Tom Kristian Rønnes

2 Dvergpinscher
Fiery De star's All Shook Up, Hege Anita Riven

3 Pyreneerhund
Cubilon'sTarik Tactique, Vegard Seli Morken

4 Leonberger
Leostones Autumn Light Ayda, Gunn Irene og Stig Lindstrøm

Vinnere gruppe 3

1 Staffordshire Bull Terrier (BIS 4)
Vollbull's Just A Blue Dream, Tor Erik Chaves og Vito Vollvik

2 Parson Russell Terrier
Highland Downs Appson @russel Yards, Ida S Eggen og Marianne Nørholm

3 West Highland White Terrier
Polly Bila Amfora, Tone Gundersen

4 Silky Terrier
Curiosity Primary Dealer, Vibeke Bergfall Letnes

Vinnere gruppe 5

1 Pomeranian (BIS 2)
Tiny Fellow's Keep It Marvellous, Camilla Kristoffersen

2 Samojedhund
Chief Of Iroquoise Kateri Tekawitha, Lise Pedersen Rånes

3 Mittelspitz
Amentino's Darca, Anne-Grete Rønningsbakk

4 Finsk Lapphund
Mallalasse's Ære-Timantti, Nina Munkebye

Vinnere gruppe 6/4

1 Beagle
Maliwick's Imo Pectore, Lena Samdal og Janne Rogstad

2 Rhodesian Ridgeback
Mafinga Hadhi Teule, Monica og Roger Nygård

3 Dvergdachshund Langhåret
Manni Max Gaia, Heidi Ann Bakos

Vinner gruppe 7

1 Breton
Trixi, Anne Jorid Gullbrekken

Vinnere gruppe 8

1 Cocker Spaniel (BIS 3)
Haugbråthen's Most Wanted, Elin Larsen

2 Golden Retriever
Hikristo's Daytona Dream, Marit Haugland

3 Flat Coated Retriever
Rotaheia's Song Of Life, Wenche R og Karl Audun Dyrendahl

Vinnere gruppe 9

1 Boston Terrier (BIS)
Peppergardens Svängiga Svea, Marit Jenssen

2 Stor Puddel
Skrivarbakken's Adele, Nils K Gimseng og Bente Martinussen

3 Tibetansk Spaniel
Mavibos Kirsi, May Inger Lillevik

4 Griffon Bruxellois
Halastj'ornu Asgeir, Maria Tønder

Vinnere gruppe 10

1 Whippet
Courtborne Rajesh, Kristin, Steinar og Rita Hoff

2 Spansk Galgo
Hot Isle Fernando, Ingeborg og Toralf Borset

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

24.11 | 12:12

Du gjør en god jobb, Jan-Inge.

...
17.06 | 09:37

Savner liste over datoer for ringtrening. Hadde vært kjekt å finne den her.

...
13.09 | 18:10
Sosialt / Medlemsmøt har mottatt 1
26.09 | 19:37
Trøndelagspokalen har mottatt 4
Du liker denne siden