Valpeshow - Flå samfunnshus 11. og 12. februar 2012

BEST IN SHOW - New Foundlandshund (GR2), Chiqui Bear's Ylva, eier Linda Iversen

Best in show

1. New Foundlandshund (GR2), katalog nr 5017,
    Chiqui Bear's Ylva, eier Linda Iversen
2. Samojed (GR5), katalog nr 5034, 
    Polarhiet's Kadmilos The Mystery, eier Nina K. Eggen
3. Kerry Blue Terrier (GR3), katalog nr 5044, 
    Northbound Arctic Bright, eier Tor Erik Hagan
4. Tibetansk Spaniel (GR9), katalog nr 5084, 
    Chamiilon's Crazy for You, eier Bente Lund

Vinnere gruppe 1

1. Australian Sheperd,  katalog nr 5001,
    Blacktorn Kentucky, eier Mari Johansen
2. Hvit Gjeterhund, katalog nr 5005,
    Jolie av White Rewyr, eier Maria Görtz
3. Schäferhund normalhår, katalog nr 5006,
    Ulvebo's Arrox, eier Anniken Austeng
4. Bearded Collie, katalog nr 5002,
    La-Faja's Irish Cream, eier Greta Moen/Line B Haugen

Vinnere gruppe 2

1. New Foundlandshund (BIS), katalog nr 5017,
    Chiqui Bear's Ylva, eier Linda Iversen
2. Dvergschnauzer hvit, katalog nr 5014,
    Pepalfa's Crystal Snow, eier Cathrine Ludvigsen
3. Rottweiler, katalog nr 5018,
    Last Legend Exellent, eier Monica Solhaug
2. Boxer, katnr 9500,
    Magic Murris Embrace Me, eier Trond Inge Lien

Vinnere gruppe 3

1. Kerry Blue Terrier (BIS3), katalog nr 5044,
    Northbound Arctic Bright, eier Tor Erik Hagan
2. Jack Russel Terrier, katalog nr 5043,
    Terry Wave's Black Pearl, eier Nina Winje
3. Staffordshire Bull Terrier , katalog nr 5048,
    Powerstar Criminal Mind, e: Stina Stokkenes/Simen Nergård
4. Parson Russel Terrier , katalog nr 5045,
    The Russel Yards Finn Mcmissile, eier Ida Vold

Vinnere gruppe 5

1. Samojed (BIS2), katalog nr 5034,
    Polarhiet's Kadmilos The Mystery, eier Nina K. Eggen
2. Pomeranian, katalog nr 5032,
    Tiny Fellow's Fighter of Survival, eier Silje Denstad
3. Chow Chow, katalog nr 5024,
    Incipit Never Cooler, eier Vivi-Ann Nordal
4. Mittelspitz, katalog nr 5029,
    Jor-El's Brilliant Beauty Queen, eier Jorid Bonvik

Vinnere gruppe 6/4

1. Beagle, katalog nr 5038,
    Lilla Kryckelangs Ferrari, eier Janne Rogstad/Anders Engen
2. Basset Fauve de Bretagne, katalog nr 5036,
    Nimrods Frøken Lørdag, eier Øystein Folkvord

Vinnere gruppe 7

1. Gammel Dansk Hønsehund, katalog nr 5040,
    Pilgrimsledens Bergrose, eier Linda Sønderengen Bekkos

Vinnere gruppe 8

1. Cocker Spaniel, katalog nr 5055,
    Heart Rock Call Me, eier Tone G. Larsen/Kristian Løvbugt
2. Kooikerhund, katalog nr 5059,
    Baschko's Jeanne Darc, eier May Britt Eriksson
3. Portugisisk Vannhund, katalog nr 5060,
    Sea Omega Clarity of Napoleon, eier Bente Myklegård
4. Golden Retriever, katalog nr 5057,
    Fingerprint's Ile Saint-Louis, eier Arnhild W. Meidal

Vinnere gruppe 9

1. Tibetansk Spaniel (BIS4), katalog nr 5084,
    Chamiilon's Crazy for You, eier Bente Lund
2. Petit Brabancon, katalog nr 5082,
    Cremetoppens Charity, eier Maria Tønder
3. Lhansa Apso, katalog nr 9503,
    Happycolour's Ali Baba Amadeus, eier Hanne By
4. Chinese Crested, katalog nr 5074,
    Shandor's Kickass Kelly, eier Ann Kristin Solen

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

24.11 | 12:12

Du gjør en god jobb, Jan-Inge.

...
17.06 | 09:37

Savner liste over datoer for ringtrening. Hadde vært kjekt å finne den her.

...
13.09 | 18:10
Sosialt / Medlemsmøt har mottatt 1
26.09 | 19:37
Trøndelagspokalen har mottatt 4
Du liker denne siden