Valpeshow - Flå samfunnshus 19. og 20. januar 2013

Best in show, Cubilons Spencer Splendid, Hilde Dalos Aune og dommer Jari Partanen.

Best in show

Best in show plassering 1 til 4

1 Pyreneerhund
   Cubilons Spencer Splendid
   Hilde Dalos Aune, Kvål

2 Hvit gjeterhund
   Witte Duivels Domein Lisel
   eier Anne Skei Nilsen, Meldal

3 Samojedhund
   Polarhiet's Let's Dance of Gucci
   Nina Kristin Eggen, Ler

4 Fransk Bulldog
   Heedlilla Legend de la Legende
   Torild Larsen, Trondheim

 

Vinnere gruppe 1

Witte Duivels Domein Lisel

1 Hvit gjeterhund (BIS 2)
   Witte Duivels Domein Lisel, eier Anne Skei Nilsen, Meldal

2 Schäferhund normalhår
   Ingodds Wespe, Liv Evjen, Trondheim

3 Australian Shepherd
   Tamburengas Ben Reddic Fy Fasan, Tina Værnes

4 Schäferhund langhår
   Dennis av Theahagen, Marit Samskott, Fannrem

Vinnere gruppe 2

Cubilons Spencer Splendid

1 Pyreneerhund (BIS 1)
   Cubilons Spencer Splendid, Hilde Dalos Aune, Kvål

2 Rottweiler
   Show Force Brave Like Vinni, Kjetil Johnsen

3 Dansk-Svensk gårdshund
   Aridgeocat's Voxter, Mari Hårstad By, Skaun

4 Dvergpincher
   Sangre Calienterus Aaron, Hanna Størseth

Vinnere gruppe 3

Terry Wave's Final Destination

1 Jack Russel Terrier
   Terry Wave's Final Destination, Nina og Ole Winje

2 Silky Terrier
   Dali's My Love Is Your Love, Ine Meidell, Spongdal

3 Skye Terrier
   Ter-Abyrex Xanthippe, Anita Stensheim, Svorkmo

4 West Highland White Terrier
   Westicon Extra Elysha, Tone Gundersen

Vinner gruppe 4

Skin-Deeps Safari

1 Dvergdachshund korthår
   Skin-Deeps Safari, Marit Jenssen, Støren

Vinnere gruppe 5

Polarhiet's Let's Dance of Gucci

1 Samojedhund (BIS 3)
   Polarhiet's Let's Dance of Gucci, Nina Kristin Eggen, Ler

2 Lapsk Vallhund
   Raiddoka's Vinha, Ida Eldervik og Nina M. Tøndel

3 Finsk Lapphund
   Napakettu Isosisar, Janne Rolstadaas, Støren

4 Japansk Spisshund
   Donåsen's Don Socrates D'la Helix, Monica Skauby, Selbu

Vinner gruppe 7

Mitxa

1 Gordon Setter
   Mitxa, Malin Lund

Vinnere gruppe 8

Golden Tress Kaizer Hjerteknuser

1 Golden Retriever
   Golden Tress Kaizer Hjerteknuser, Helene W. Høyem, Verdal

2 Am. Cocker Spaniel
   Heat-Stead Amicock's Oxytropis, Randi Helen Leikarnes og
   Rune Stakvik

3 Cocker Spaniel
   Haugbråten's Just For Me, Tina Knarbakk

4 Labrador Retriever
   Robikoz Chandra Let's Play, Ann Kristin Guttelvik, Åfjord

Vinnere gruppe 9

Heedlilla Legend de la Legende

1 Fransk Bulldog (BIS 4)
   Heedlilla Legend de la Legende, Torild Larsen, Trondheim

2 Tibetansk Spaniel
   P'zazz Spanish Lullaby, Gerd eva Varslot

3 Cavalier King Charles Spaniel
   Sweet Josefine av Aumset, Anita Vestgård

4 Løwchen
   Høstdalen's Autumn Dream, Bodil Bråten, Alvdal

Vinnere gruppe 10

Hot Isle President

1 Wippet
   Hot Isle President, Kjell Richard Brevik

2 Irsk Ulvehund
   Chess Art Jinx Janis, Ole Johansen

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

24.11 | 12:12

Du gjør en god jobb, Jan-Inge.

...
17.06 | 09:37

Savner liste over datoer for ringtrening. Hadde vært kjekt å finne den her.

...
13.09 | 18:10
Sosialt / Medlemsmøt har mottatt 1
26.09 | 19:37
Trøndelagspokalen har mottatt 4
Du liker denne siden