Valpeshow - Flå samfunnshus 21.-22. september 2013

Best in show, Pei fang walk over, Vibeke Paulsen og dommer Tanya Hulsund

Best in show

1 Chow chow
   Pei fang walk over, Vibeke Paulsen

2 Bearded collie
   Farmarens qualificated beauty, Line M Haugen

3 Boston terrier
   Skin-deeps easter man, Marit Jenssen

4 Golden retriever
   Beyoras morning mist, Hanne Aabakken

Vinnere gruppe 1

1 Bearded collie (BIS 2)
   Farmarens qualificated beauty, Line M Haugen

2 Australian Shepherd
   Skogtrollets 14 rosita, Nina Wang

3 Shæferhund normalhår
   Acillions fosco, Oddbjørn Karlsen

4 Shetland sheepdog
   Thocos all is rosy, Hanne Bolgnes

Vinnere gruppe 2

1 Dvergschnauzer hvit
   Eltuns u-betty boop, Ann Iren Blomli

2 Berner sennenhund
   Auralis Lucky boy, Marianne Beckstrøm

3 Dansk-svensk gårdshund
   Megardens beila bernice, Sissel og Ole Morten Øyås

4 Engelsk bulldog
   Ch bulldogs you R cain, Ivar Moldal

Vinnere gruppe 3

1 Staffordshire bull terrier
   Vollbulls Incredible athene, Christine Seeger og Ulf Johansen

2 Yorkshire terrier
   Camparis ko jax, Astrid Halseth

3 Silky terrier
   India Ivory of silky bel air, Lill Karin Wærdahl

Vinner gruppe 4/6:

1 Rhodesian ridgeback
   Beatriss venona lion Chaser, Lisbeth Endresen

Vinnere gruppe 5

1 Chow chow (BIS 1)
   Pei fang walk over, Vibeke Paulsen

2 Samojedhund
   Polarhiets only one cover girl, Nina Kristin Eggen

3 Siberian husky
   Raltana daenerys targanyen, Vibeke Warvik

4 Pomeranian
   Tiny fellows judge me nicely, Camilla Kristoffersen og Terje Losen

Vinner gruppe 8

1 Golden retriever (BIS 4)
   Beyoras morning mist, Hanne Aabakken

2 Am cocker spaniel
   Heat-stead amicocks poa, Heidi Larsen

3 Eng springer spaniel
   Astrasprings Ophelia, Bodil Holm

4 Clumber spaniel
   Clumbraise we made it, Liv Grethe Vold

Vinnere gruppe 9

1 Boston terrier (BIS 3)
   Skin-deeps easter man, Marit Jenssen

2 Lhasa apso
   An tan Wus Obelix on freshwater, Rosemary K Larsen/Tove Elvebakk

3 Griffon bruxellois
   Ella rose bohemia hapet, Finn Arne Kroken

4 Tibetansk spaniel
   Camiilons deep Secret, Bente Lund

Vinnere gruppe 10

1 Wippet
   Courtborne Galliano, Ingunn Sletvold/Linn Furuvik

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

24.11 | 12:12

Du gjør en god jobb, Jan-Inge.

...
17.06 | 09:37

Savner liste over datoer for ringtrening. Hadde vært kjekt å finne den her.

...
13.09 | 18:10
Sosialt / Medlemsmøt har mottatt 1
26.09 | 19:37
Trøndelagspokalen har mottatt 4
Du liker denne siden